Deelnemende bedrijven

Naam Branche Adres Plaats Website
Boekhandel Kramer & van Doorn Boekhandel, koffie& thee Slotlaan 221 Zeist https://www.libris.nl/kramer-vandoorn/
Nectar Marketing MVO Marketing Hezer Enghweg 77 Den Dolder https://nectar-marketing.nl
You-R-Nature Natuurproducten en behandeling Oude Arnhemseweg 357 Zeist https://you-r-nature.nl
VDGC accountants en belastingadviseurs Accountants & belastingadviseurs Huis ter Heideweg 12 Zeist http://www.vdgc.nl
Samen voor Zeist Maatschappelijk betrokken ondernemen Huis ter Heideweg 12 Zeist https://www.samenvoorzeist.nl
De Groene Winkel Bio-logische supermarkt 1e Hogeweg 18 Zeist https://www.degroenewinkel.nl
Zó kan ook Design thinking Dijnselweg 61 Zeist https://www.karinvanzwetselaar.nl
Juwelier Heijmans VoF Juwelier Torenlaan 1 Zeist www.juwelierheijmans.nl
Boasphoto Fotograaf, Zeist in Beeld Frobellaan 42 Zeist http://www.boasphoto.nl
Woortmann notarissen Notariskantoor Zusterplein 22A Zeist www.woortmann.nl
Azijnmakerij BV Restaurant Maurikstraat 20 Zeist http://azijnmakerij.nl
Surfacemarkup design and development Data, design & analyse Prinses Margrietlaan 186 Zeist https://surfacemarkup.net
Het Rijwielpaleis BV Fietsenmaker Voorheuvel 72-74 Zeist www.hetrijwielpaleis.nl
Zeister Knoop Lokale munt Driebergseweg 2 Zeist www.zeisterknoop.nl
Bakker Albert Bakkerij Egelinglaan 8 Zeist www.bakkeralbert.nl
Fingerprint BV Groene makelaar, architect Nijenheim 4115 Zeist www.fingerprint.nu
Lokaal Victoria Restaurant 1e Dorpsstraat 7 Zeist www.lokaalvictoria.nl
Studio Hotpot Webdesign Johan van Oldenbarneveltlaan 84 Zeist http://studiohotpot.nl
Vee-Es Handreiking Veiligheid Couwenhoven 50-09 Zeist
Autobedrijf Peco Garagebedrijf Kwikstaartlaan 38 Zeist www.peco.nl
Mirckle Nature Duurzaam advies Oude Arnhemseweg 357 Zeist http://www.mirckle.nl
De Proeftafel Wijnhandel Rozenstraat 15a Zeist http://www.DeProeftafel.nl
Krakeling communicatie Communicatie Dolderseweg 79a Den Dolder http://Www.krakelingcommunicatie.nl
Simon Levelt Koffie & thee, detailhandel Slotlaan 192 Zeist https://www.simonlevelt.nl/winkels/zeist
Enigma Business Consulting BV Consultancy Princenhof Park 19 Driebergen http://www.enigmaconsulting.nl
Prisco’s Webdesign Webdesign Gandhilaan 64 Zeist https://www.priscos.nl
Ondernemershuis Zeist Coworking 1e Dorpsstraat 13 Zeist http://www.ondernemershuiszeist.nl
Emmaly Berghuis Oefentherapie Nijenheim 64-17 Zeist http://www.berghuisoefentherapie.nl/
Ecosucces Led advies Austerlitzseweg 17 Austerlitz www.ecosucces.nl
Samen Slim Rijden Zeist Deelmobiliteit Driebergseweg 2 Zeist www.samenslimrijden-zeist.nl
Kurago duurzaam ondernemen Bedrijfsadvies & mentoring Driebergseweg 2 Zeist www.kurago.nl
Augias Schoonmakers Schoonmaakbedrijf Woudenbergseweg 19 Zeist www.augias-schoonmakers.nl
De Bio Basis Restaurant & catering Voorheuvel 68a Zeist www.debiobasis.nl

Pi&Q Grafisch Ontwerp

HaMaVastgoed

Zeister Magazine

Edelsteenwinkel Karbonkel

Grafisch Ontwerp en vormgeving

Vastgoed, verhuur

Media

Edelstenen & sierraden

1ste Dorpsstraat 16

 

 

Steynlaan 28

Zeist

Zeist

Zeist

Zeist

www.go-pinq.nl

 

www.zeistermagazine.nl

http://www.karbonkel.nl

Een selectie van de honderden bedrijven die circulair geld zoals de Zeister Knoop ondersteunen en er zelf in handelen:

  • Greenchoice
  • Paperwise duurzaam papier uit landbouwafvakl
  • Neleman wijnen
  • De Veldkeuken brood & gebak uit Utrecht
  • Peeze Koffie
  • Drukkerij Zalsman (Kampen)
  • Drukkerij Libertas Pascal (Utrecht)
  • Goederenhubs Nederland
  • Macleasy (Macbooks)
  • Kyotolease (auto’s)
  • Brouwerij NooitgedachtBuurtbier
  • Brouwerij Jovius
  • VandeStreek bier
  • Driekant bakkerij
  • Fungi Factory
  • Fit20 Alkmaar
  • Fietsdiensten
  • Aarden.space (maatpakken)
  • Olenz notarissen
  • EHBO Doos
  • Duurzame Leverancier, netwerk van inkopersLocal 2 Local
  • Multitude web/ict
  • Diabolo ICT
  • Hypotheekcentrum
  • Moonen Packaging
  • Social Impact Factory Utrecht
  • Aanhuurmakelaar
  • MVO Nederland